Загрузка...

Про Земфіру у Вільнюсі. Тільки правда. ФОТО, ВІДЕО

Вчора у Вільнюсі був великий концерт Земфіри.
Останній у європейському турне, перед трьома фінальними у Росії. Народу було повно, у тому числі з України.
Окремі з них були з жовто-блакитними прапорами, якими активно махали.
Впродовж концерту Земфіра кілька разів просила прибрати усі прапори та не підставляти співачку. Десь у п'яте те саме прохання вона повторила матом. 
Народ нарешті почув і на знак протесту пішов в кулуари арени. Там протестуючі активно пили, сварили співачку та постили у ФБ прокльони та специфічно нарізане відео.
Вчора у Вільнюсі був великий концерт Земфіри. Останній у європейському турне, перед трьома фінальними у Росії.
Народу було повно, у тому числі з України. Окремі з них були з жовто-блакитними прапорами, якими активно махали.
Впродовж концерту Земфіра кілька разів просила прибрати усі прапори та не підставляти співачку. Десь у п'яте те саме прохання вона повторила матом. 
Народ нарешті почув і на знак протесту пішов в кулуари арени. Там протестуючі активно пили, сварили співачку та постили у ФБ прокльони та специфічно нарізане відео.
І вже невдовзі вся перейнята українська громадськість поливала співачку брудом.

Я там був. У трьох метрах від сцени. І в п'яти метрах від колонок. Тож добре все чув і бачив. І тому можу стверджувати, що розумію, чому саме Земфіра вчинила так.
У часи Януковича було в мене кілька однодумців в оточенні гаранта. Вони по-тихому зливали паролі і явки, ділилися планами темної сторони і просто проривали стіну дебілізму тодішньої влади. Тривало так рік із гаком. У часи Євромайдану я дуже вже заходився почепити їм всім жовто-блакитні стрічки та публічно подякувати за підтримку майбутньої Революції. Вони всі відмовились. І дуже наполягли, аби я ніколи про них не згадував без їхньої на те згоди. Бо помагали вони тоді не мені конкретно, а всім здравомислячим людям. І готові були це робити й надалі, проте без шкоди власній безпеці.
Хоч і не зразу, та я зрозумів їх підхід. Згодом, вони дуже доклались до того, що ми називаємо Революцією Гідності українського народу. До чого це я про Януковича? Поясню.

Є в Росії така співачка - Земфіра. Регулярно пише й виконує свободолюбиві тексти.
Має значну армію шанувальників і не боїться говорити насправді те, що вона думає.
У тому числі показово виступати проти звірств російської влади проти сусідньої України.
Живеться Земфірі в Росії тяжко. Регулярно отримує звинувачення у запроданстві, регулярно знаходяться доброзичливці, готові їй спакувати валізу.
І сухарів насушити в дорогу.
От зараз поїхала Земфіра у закордонний тур. Минаючи Україну, до речі.
А завершальні концерти робити вона надумала вдома, тобто в тій самій Москві. Місці, де живе купа путіноманів, які все проукраїнське сприймають як автоматично вороже. 
І які все не дочекаються підстав, за які варто було би Земфіру викинути з Росії й подалі.
Це ж зрозуміло, правда? Тому і не дивно, що Земфіра впродовж концерту доволі ввічливо і не раз попросила прибрати усі прапори. Аби не мати підстав путінофілам витурити її з рідного дому. Насправді нашого бійця в їхній країні зла.
Та дехто цього не збагнув. А тому виплеснув перегаром усю свою лють на співачку низкою злобних постів. Ще і з добряче підредагованими відео на підтримку.
Я був на тому концерті. І бачив, як все відбувалось.
Хамство, воно інтернаціональне. Навіть, коли вдягнене у жовто-блакитні шати
UPD. Після публікації цього посту почалася у моєму ФБ ‪#‎зрадаперемога‬ І головним ватником країни, бачу, вже зробили мене:). Що ж, це право кожного.
Лише уточню кілька деталей.
1. Охорона дійсно ходила по залу і часто просила прибрати прапори. А ще телефони, на які знімали концерт, стакани з пивом. якими махали над головами. Тож, як на мене, тут все ОК.
2. Земфіра дійсно вжила мінімум одне лайливе слово саме до людей з прапором. Після того, як ті кілька попередніх прохань прибрати прапори просто проігнорували.
Тож, лайка була на дію. а не на прапор.
3. Із залу дійсно пішли кілька обурених українців. І вони дійсно зібрались в кулуарах біля яток з пивом і вже там обурювались як могли.
4. Велика частина українців таки залишилась на концерті, прибрала прапори і спокійно дивилась концерт далі.
5. Після того самого мату зі сторони Земфіри, інших ексцесів, ані з боку співачки. ані з боку залу не було. Більше того, на біс співачка відпрацювала ще мінімум півгодини.
Все вище написане є моєю приватною позицією. Як би хто це не сприймав.

Proudly Powered by Blogger.