Протиотрута від «Вєстєй»: як інформаційну облогу розбили вщент. ФОТО

Потрапив сьогодні в інформаційну облогу шанувальників «Вєстєй»
Нічого, як то кажуть, не передбачувало біди. Стою собі спокійно у вагоні метро. Переді мною сидить тітка (трохи праворуч), розгорнула на весь розворот газету. Уважно читає. Хай собі читає. Тут до неї доєднується жінка (стояла праворуч), яка зайшла в потяг переді мною. Досі тримала непомітно газету в правій руці.
Потім на ліве сидіння сіла бабулька у фіолетовій хустці, розгорнула теж пресу. Напружено всотує інформацію. До речі, після прочитання почне розмовляти сама до себе.
Ну от. 75% мого оглядового простору зайнято «Вєстями». Та нічого. Шлях для порятунку є. Ще ж цілих 25%. Он сусідня держава тримається ж на 25%, і я не пропаду. І тільки-но це подумав, коли з під лівої руки, як в уповільненній зйомці, випливає тривожний попереджувальний заголовок «Більше всього криза вдарить по автопрому і хімікам».
Ну от і все. Замурували.
Тикаю погляд туди-сюди. Марно. В глухому оточенні. Починаю вчитуватися в текст. Вже майже вірю заголовкам... Інформаційне болото затягує все більше і більше...
І тут Порятунок. На зупинці заходить такий собі воїн світла. Спортивної статури парубок. Шорти, кросівки, у вухах навушники. Молодий та нерозважний. Фановий і сучасний. В руках обов'язковий атрибут для комунікації зі світом і спростування фейків – смартфон. А головне – чарівні літери на футболці. На грудях велично, синьо-помаранчевими кольорами виведено – ПТН ХЛО.
І сталося диво!
Тітка згорнула розворот. Жінка запитала, чи не виходжу на наступній. Бабка у фіолетовій хустці випарувалася ще раніше. Тривожні заголовки счезли.
Тьма розійшлася.
Попросив сфотографувати заклинання. Хлопець залюбки погодився. Радий, що помітили його магічну футболку.
Тепер інформаційні облоги розбиватимуться вщент. Адже завжди під рукою є протиотрута.

Proudly Powered by Blogger.